Uudised

Uudised

Lootose naiskond avas meistriliigas väravaarve
2023-04-17 12:00:00

Põlva Jalgpalliklubi Lootos naiskond jätkas nädalavahetusel mängudega Eesti meistrivõistlustel. Naiste meistriliiga teises voorus sõideti külla Tallinna Kalevile.

Mäng algas põlvakatele hästi. Kohtumise neljandal minutil asus Lootos Kärt Hüdsi väravast 1:0 juhtima. Teisel poolajal õnnestus kodunaiskonnal vahetustega mängu tempot tõsta ja veerand tundi enne kohtumise lõppu löödud kahe värava toel võidupunktid pealinna jätta. Lootose naiskonna kokkumäng oli juba parem kui hooaja avamängus. Harjutamist vajab standardolukordade kaitsmine, seda eriti eelseisvat nädalavahetust silmas pidades, kui Lootospargis võõrustatakse valitsevat meistrit Tallinna FC Florat.

Põlva JK Lootos naiskond (avatotol, autor Indrek Käo) mängis koosseisus: Karina Piirimaa, Isabel Huma, Elina Kahar, Wanda Prost, Kristel Saadik (86`. Liisa Lepasaar  ), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Ita Lillo (86`.Ketlin Pindis), Mari Abel (80`.Hanna Parv ), Kärt Hüdsi (80`. Helene Lumi),  Ragne Gromov (86`.Mairit Laanesaar); varus: Mairit Laanesaar, Liisa Lepasaar, Helene Lumi, Hanna Parv, Ketlin Pindis.Treenerid Kaido-Meinhard Kukli ja Indrek Käo. Füsioterapeut Anette Laureen Linnuste.

Naiskonna järgmine mäng: 22.aprillil kell 12:30 Lootospark staadionil, vastaseks on valitsev meister Tallinna FC Flora.