Uudised

Eesti käsipalli meeste meistriliigas on jõutud poolfinaalideni
2023-05-05 09:47:00

Põlva Serviti meistrivõistluste finaalist ühe võidu kaugusel.

Neljapäeval, 4. mail toimus Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste meistriliiga esimese poolfinaali esimene mäng. Põlva Käsipalliklubi esindusmeeskonna Serviti vastaseks oli SK Tapa/N.R. Energy. Kuigi avapoolaja kümmekond minutit tundusid vaevalised ja võrdsed, võttis Serviti siiski kindla 19:11 võidu. Teisel poolajal purjetas Serviti aina suurema vahemaa ja võidu suunas. Üldresultaadiks kujunes 35:25. Serviti skoori upitasid Jürgen Rooba ja Tõnis Kase kuue värava võrra ning Mathias Rebane viie väravaga.

“Täna oli meeskond hästi valmis. Suutsime kaitses seista ja kiirrünnakuid saada. Oli näha, et olime füüsiliselt üle. Eks see annab korduskohtumiseks kindlust juurde. Tapal peame veelgi kindlamalt mängima. Realiseerimist saame parandada, aga üldiselt oli meeskond tubli,” lausus Rooba Serviti mängu kohta.

Teine matš toimub juba pühapäeval, 7. mail kell 14:00 võõrsil. Kui pärast kahte mängu ollakse patiseisus järgneb ka kolmas kohtumine.

Fotol (autor Merlin Raudkett) neli väravat visanud Alfred Timmo (nr 77) ja kolm väravat kirja saanud Hendrik Varul.