Uudised

Uudised

Põlva JK Lootos naiskond oli meistriliigas võidukas
2023-08-21 10:05:00

Põlva Jalgpaliklubi Lootos naiskond mängis  Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeval, 20. augustil Eesti jalgpalli meistrivõistlustel naiste meistriliiga XIV vooru kohtumise.

Tabasalu Arenal oli vastaseks kohalik naiskond, kes asus liigatabelis kaks kohta eespool. Mängus initsiatiivi hoidnud Lootos asus kohtumist juhtima avapoolaja viimasel minutil. Hooaja esimese tabamuse sai kirja Kristin Kukli. Kohtumise teise poolaja 53. minutil vastased viigistasid, kuid 62. minutil viis Kärt Hüdsi põlvakad taas juhtima ja Lootos võitis kohtumise tulemusega 2:1.

Lootose koosseis (avafotol, autor Indrek Käo):  Mairit Laanesaar, Isabel Huma, Elina Kahar, Wanda Prost, Kristel Saadik, Mari Abel, Kristin Kukli (83`.Helene Lumi), Ave-Lii Laas, Ita Lillo, Marie Rahel Lail, Kärt Hüdsi (90+1`, Liisa Lepasaar); kasutamata vahetused: Karina Piirimaa, Indra Liz Nemvalts, Ketlin Pindis. Treenerid Kaido-Meinhard Kukli ja Indrek Käo, füsioterapeut Anette Laureen Linnuste.

Laupäeval, 26. augustil kell 15.00 võõrustatakse Põlva Lootospark staadionil JK Tallinna Kalev naiskonda.