Uudised

Uudised

Serviti karikasarja teekond algas 8-väravalise võiduga
2023-09-14 10:52:00

Kolmapäeval, 13. septembril kohtusid Eesti käsipalli 2023.aasta meeste karikavõistluste esimeses veerandfinaalis HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja Põlva Serviti.

Kehras toimunud mängus oli liidripositsiooni nimel omajagu võitlust, edupunktid tulid raskelt, kuid lõpuks haaras Serviti ülekaaluka võidu skooriga 34:26 (17:16).

Matši tähed olid Jürgen Rooba kaheksa värava ja Stanislav Kholodiuk kuue väravaga. Nelja värava peale jäid Mathias Rebane, Tõnis Kase ja Alfred Timmo.

"Tänane mäng ei olnud meie taseme vääriline. Ohtralt eksisime nii kaitses kui rünnakus. Mõlemad poolajad olid pigem kehvad. Õnneks vastane väsis ja selle pealt suutsime korduskohtumiseks sobiva vahe sisse mängida," oli Jürgen Rooba kriitiline. "Tänane mäng tõi välja kohad, mille kallal tulevasteks mängudeks tööd teha."

Teine veerandfinaal Kehra esindusmeeskonnaga leiab aset Põlvas 19. novembril. Seniks lahutab käsipallifännide meeli Balti liiga, mis toimub Mesikäpa hallis juba järgmisel nädalavahetusel, 23.–24. septembril.

Fotol (autorJoonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit).: Avamängus kuus korda skoorinud Stanislav Kholodiuk.