Uudised

Lootose naiskond pidas naabritega maha tulise lahingu
2023-09-18 10:20:00

Põlva FC Lootos naiskond jätkas mängudega Eesti jalgpalli meistrivõistlustel.

Naiste meistriliiga 18.vooru mängus võõrustati kodustaadionil Tartu Tammekat. Kodunaiskond jäi 13.minutiks kahest omaväravast 0:2 kaotusseisus. Poolaja üleminutitel lõid vastased veel kaks väravat, teise neist enda väravasse. Vaheajaks seis Lootose poolt vaadatuna 1:3. Teisel poolajal oli aktiivsemaks pooleks Lootos. Kohtumise viimasel minutil tegi vahetusest sekkunud Helene Lumi värav mängu lõppseisuks 2:3.

Lootos (avafotol, autor Annika Aust) mängis koosseisus:  Mairit Laanesaar(vv), Isabel Huma (81`.Ketlin Pindis), Elina Kahar, Wanda Prost, Kristel Saadik(88`.Hanna Parv), Mari Abel, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (k) (88`.Karina Piirimaa), Ita Lillo, Marie Rahel Lail (81`. Helene Lumi), Kärt Hüdsi (88`.Indra Liz Nemvalts). Treenerid Kaido-Meinhard Kukli ja Indrek Käo. Füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste.

Kohtumise eel andis klubi president Annika Aust naiskonna läbi aegade rohkem mänge (222) mänginud mängijale, Kristin Kuklile, üle tänumeene.

Naiskonna järgmine mäng toimub Lootospargis 1.oktoobril kell 12, vastaseks Viimsi JK.