Uudised

Uudised

Kergejõustikus selgusid U14 ja U16 vanuseklasside Eesti meistrid
2024-01-22 10:29:00

Möödunud nädalavahetusel, 20.-21. jaanuaril toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis U14 ja U16 vanuseklasside talvised Eesti meistrivõistlused. Starti asus üle 500 sportlase 41-st klubist. Tublilt võistlesid Põlva Spordikooli noored.

Tüdrukute U14 vanuseklassis tuli kahekordseks Eesti meistriks Marielle Leesalu, kes saavutas esikoha kõrgushüppes 1.53 ja kolmikhüppes 10.16. Kaugushüppes saavutas ta 6. koha tulemusega 4.57.
Super üllatuse tegi Mihkel Padar võites U16 vanuseklassi poiste teivashüpe tulemusega 3.85. Napilt jäi Mihkel esikolmikust välja 60m jooksus ajaga 7,49, kus tubli iskliku rekordiga sai ta neljanda koha. 200m jooksus ja 60m tõkkejooksus saavutas Mihkel seitsmendad kohad vastavalt tulemustega 25.20 ja 9.08.

Häid tulemusi näitasid ka teised õpilased: U16 tüdrukud HIIE MAARJA ÖÖBIK saavutas teivashüppes tulemusega 2.70 6. koha ja kõrgushüppes 1.50 10. koha. U16 poisid KAREL KETS saavutas teivashüppes tulemusega 3.15 10. koha ja 200m jooksus 18. koha tulemusega 26.20. U16 tüdrukute vanuseklassis saavutas CAROLIN KÄO 200m jooksus ajaga 28,58 17. koha  ja 60m jooksus tulemusega 8.90 45. koha.

Fotol (erakogust) Marielle kolmikhüppe autasustamisel, tema ees istub treener Toomas Kivend.