Uudised

Lootose naiskond võitis hooaja esimeses kodumängus Tallinna Levadia
2026-05-11 09:12:00

Lootose naiskond on alustanud oma 19. hooaega Eesti jalgpalli meistrivõistlustel.
Kui avavoorus tuli tunnistada valitseva meistri Tallinna FC Flora paremust, siis järgmises võideti 3:2 Tartu NJK Electra (väravad Altsaar 2, Oidekivi 1).
Emadepäeval võõrustati Põlva Lootospark staadionil kolmanda vooru mängus Tallinna FC Levadiat. Avapoolajal viisid Helene Leht, Mari Nagel ja Gerlin Zoludev löödud väravad Lootose 3:0 juhtima. Teisel poolajal vormistas lõppseisu Kätriin Altsaar. Liigatabelis asub naiskond kaheksa võistkonna konkurentsis neljandal kohal. Kokku mängitakse 21 vooru ja võitja selgub oktoobris. 

 

Võistkond mängis koosseisus: Mairit Laanesaar(vv), Krisete Külm, Ave-Lii Laas (k), Isabel Huma, Mari Nagel (64`Kairi Tobreluts), Marie-Rahel Lail (75`Anette Oidekivi), Kristin Kukli (64`Marie Viese), Gerlin Zoludev, Luiisa Marleen Lepp (88`Ly Anete Musting), Kätriin Altsaar, Helene Leht.
Kasutamata vahetused: Eleanor Lutsar, Miialii Rinne. 

Naiskonna järgmine mäng on 17. mai kell 12 Tartus, Coop staadionil. Vastaseks Tartu JK Tammeka. 

Pildil FC Loootos naiskond 10. mai 2026 Lootospark, foto autor: Lisete Adul (fclootos M&T). 

Teate edastas
Jalgpalliklubi Lootos

 

 

eu