9.-10. mai toimusid Paide Spordihallis Eesti meistrivõistlused trampoliinvõimlemises. Põlvas tegutsev Spordiklubi Traps oli esindatud tublide noortega, kes sooritasid kõik katsed vapralt lõpuni ja saavutasid mitmeid Eesti meistrivõistluste medaleid.
Batuudihüpetes
Kaisa Joala - II koht meistriklassi naiste arvestuses
Kaur Joala - II koht juuniorklassi poiste arvestuses
Finaali jõudis lasteklassi tüdrukute seas Melinda Rinne.
Topelt-trampetihüpetes
Kaisa Joala - III koht meistriklassi naiste arvestuses
Kaur Joala - III koht juuniorklassi poiste arvestuses
Kõrgel tasemel etteasted tegid batuudihüpetes ja topelt-trampetihüpetes ka Melinda Rinne, Saskia Sellis ja Suvi Sellis.
Spordiklubi Traps kohtunikena astusid üles Kaie Joala ja peakohtuniku rollis oli Kaspar Joala.
Eesti meistrivõistlustel osalemiseks on vajalik Eesti Võimlemisliidu litsents ning seal kehtivad rangemad võistlusseeria reeglid. Seetõttu on võistlustele pääsemine juba iseenesest tubli saavutus.
Foto SK Traps kogust, 2026 Trapsi turniirilt Põlvas
Teate edastas
Karin Joala
MTÜ Spordiklubi Traps
www.sktraps.ee
