9.-10. mai Tamsalus toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu sprinditeates tuli põhiklassis Eesti meistriteks SK Saue Tammede nelik, OK Põlva Kobras klubi esindus saavutas 19 võistkonna konkurentsis hõbeda ja pronksile tuli Värska OK Peko.
OK Põlva Kobras avavahetuselt naasis esimesena Annika Rihma kolmesekundilise vahega SK Saue Tammede ees. Teises vahetuses tõusus liidriks SK Saue Tammed ja tema järel Kobrase klubi liige 18 klassi võistleja Villem Piirimäe.
Kolmandas vahetuses suurendas Saue Tammed oma edu teist positsiooni hoidva Martin Simpsoni ees 42 sekundile.
Kristel Sibul, kes jooksis vahetuse parima aja ja vähendas liidritega vahet ligi pool minutit (+15), võitis OK Põlva Kobrase võistkonnas sel nädalavahetusel teise hõbemedali.
MN18-20 klassis tulid 13 klubivõistkonna seas Eesti meistriteks OK Põlva Kobrase/ Põlva Spordikooli noored koosseisus Johanna ja Maarja Oras, Karel Jung ning 14 aastane Hugo Georg Jürison.
Klubi veteranide võistkonnad klassides MN35/40, MN45/50 ja MN65+ seekord medaliteni ei jooksnud.
Kokku osales seitsmes segateate võistlusklassis 79 võistkonda üle Eesti.
16.-17. mai selguvad orienteerumisjooksu Balti meistrid Võrumaal Kütiorus ning järgmised Eesti meistrid selguvad 6.-7. juunil Lääne-Harjumaal Keibus lühirajal ja põhiklasside teatejooksudes.
Sprinditeate võistluste koduleht: https://www.raok.ee/emv2026&nbsp
Teade ja fotod
OK Põlva Kobras
