2023 protokollid

2023 protokollid

Põlvamaa käsipalli meistrivõistlused, noormehed
Põlvamaa võrkpalli karikavõistlused, mehed
Põlvamaa võrkpalli karikavõistlused, naised
Põlvamaa koolinoorte NÜKE 4-võistlus
Põlvamaa koolinoorte OSAVAIM KORVPALLUR
TV10 olümpiastarti I etapp
Põlvamaa koolide 1.-3.kl. tüdrukute rahvastepalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 1.-3.kl poiste rahvastepalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-5.kl. tüdrukute rahvastepalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-5.kl. poiste rahvastepalli meistrivõistlused
Põlvamaa jalgpalli meistrivõistlused, naised
Põlvamaa lahised jalgpalli meistrivõistlused, mehed
Põlvamaa lahtised noolemängu meistrivõistlused
I etapp
II etapp
III etapp
IV etapp
Põlvamaa lahtised laskmise meistrivõistlused
Põlvamaa meistrivõistlused discgolfis, paarismäng, 2. ring
Põlvamaa meistrivõistlused discgolfis, paarismäng, 1. ring
Põlvamaa koolide 7.-9.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 7.-9.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 10.-12.kl. neidude jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 10.-12.kl. noormeeste jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa jahilaskmise meistrivõistlused
Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumise meistrivõistlused, vanuseklasside paremus
Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumise meistrivõistlused, koolide paremus
Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumise meistrivõistlused, koolide aktiivsus
Mammaste JOOKS 2023, Põlvamaa murdmaajooksu meistrivõistlused
Põlvamaa lahtised tõukerattasõidu meistrivõistlused
Põlvamaa kergejõustiku meistrivõistlused, 2. võistluspäev
Mammaste RATTASÕIT 2023, Põlvamaa maastikurattasõidu meistrivõistlused
Põlvamaa kergejõustiku meistrivõistlused, 1. võistluspäev
Laste RATTARALLI 2023
Põlvamaa rannavõrkpalli meistrivõistlused, naised
Põlvamaa rannavõrkpalli meistrivõistlused, mehed
SUVEVOLLE 2023, Põlva rand, naised
SUVEVOLLE 2023, Põlva rand, mehed
Põlvamaa tennise meistrivõistlused, naiste üksikmäng
Põlvamaa tennise meistrivõistlused, meeste üksikmäng
Põlvamaa tennise meistrivõistlused, paarismängud
XIII Põlva valla SUVEMÄNGUD, üldtabel
XIII Põlva valla SUVEMÄNGUD, alade paremusjärjestused
Kergejõustiku ÕHTUMIITINGUD - VOL2
Kergejõustiku ÕHTUMIITINGUD - VOL1
Põlvamaa lahtised 49. meistrivõistlused teateorienteerumises
Põlvamaa lahtised 53. meistrvõistlused orienteerumisjooksu tavarajal
45. Rosma metsajooks
Põlvamaa noorte vabamaadluse meistrivõistlused
Põlvamaa 1.-3.kl. tüdrukute ja poiste MINIKORVPALLITÄHT 2023
TV10 mitmevõistluse etapp, tüdrukud
TV10 mitmevõistluse etapp, poisid
TV10 olümpiastarti IV etapp
TV10 olümpiastarti III etapp
TV10 olümpiastarti II etapp
TV10 olümpiastarti I etapp
Põlvamaa koolinoorte U14, U16, U18 tüdrukute ja poiste kergejõustiku meistrivõistlused
Põlvamaa koolinoorte U10 ja U12 tüdrukute ja poiste kergejõustiku meistrivõistlused
TU10 neljavõistlus
TU12 neljavõistlus
PU10 neljavõistlus
PU12 neljavõistlus
Põlvamaa koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 1.-3.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 1.-3.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa lahtised võrkpalli meistrivõistlused, mehed
Põlvamaa lahtised võrkpalli meistrivõistlused, naised
Põlvamaa lahtised öise orienteerumisjooksu meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 6.-9.kl. poiste korvpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute korvpalli meistrivõistlused
Põlvamaa lahtised korvpalli M40+ meistrivõistlused
Põlvamaa koolinoorte OSAVAIM KORVPALLUR
Võrkpalli MINILIIGA 4.-6.kl. tüdrukute Lõuna regiooni finaal
Põlvamaa koolide algklasside TÄHELEPANU, START!
Põlvamaa koolinoorte male meistrivõistlused
SPORTLAND korvpall 3x3, Põlvamaa koolide meistrivõistlused
1.-5.kl. tüdrukud
6.-7.kl. tüdrukud
8.-9.kl. tüdrukud
10.-12.kl. neiud
1.-5.kl. poisid
6.-7.kl. poisid
8.-9.kl. poisid
10.-12.kl. noormehed
Põlvamaa lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused
Põlvamaa SUUSASARI 2023, IV etapp
Põlvamaa SUUSASARI 2023 - üldosalemine 
Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, 2.päeva koond
Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, lühirada
Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused, sprint
Põlvamaa SUUSASARI 2023, III etapp
Põlva maakonna lauatennise meistrivõistlused - naised, mehed
Põlva maakonna lauatennise meistrivõistlused - paarismängud
Põlva maakonna koolinoorte lauatennise meistrivõistlused - P12, P14, T16, T18
Põlva maakonna koolinoorte lauatennise meistrivõistlused - P16, P18
Põlva maakonna koolide 7.-9.kl. tüdrukute võrkpalli KOOLILIIGA
Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. tüdrukute võrkpalli MINILIIGA
Põlva maakonna koolide 7.-9.kl. poiste võrkpalli KOOLILIIGA
Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. poiste võrkpalli MINILIIGA
Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 7.-9.kl. tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 7.-9.kl. poliste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa SUUSASARI 2023, II etapp
Põlvamaa SUUSASARI 2023, I etapp
Mammaste SUUSASÕIT 2023
EMSL JÕUD käsipalli meistrivõistlused

eu