2024 protokollid

2024 protokollid

2024 protokollid

TV10 olümpiastart
Mitmevõistluse finaal - TN, TV
Mitmevõistluse finaal - PN, PV
Mitmevõistluse alad
IV etapp
III etapp
II etapp
I etapp

Põlvamaa lahtised o-jooksu meistrivõistlused, lühendatud tavarada
Põlvamaa lahtised o-jooksu meistrivõistlused, teade

Rosma metsajooks/kõnd
Põlvamaa meistrivõistlused vaba- ja naistemaadluses
Põlvamaa koolide U14, U16, U18 tüdrukute ja poiste kergejõustiku meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 1.-3.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 1.-3.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused

Põlvamaa koolide U10 ja U12 tüdrukute ja poiste kergejõustiku meistrivõistlused
TU10 4-võistlus
TU12 4-võistlus
PU10 4-võistlus
PU12 4-võistlus

Põlva maakonna koolinoorte MINIKORVPALLITÄHT 2024
Põlva maakonna koolinoorte MINIKORVPALLITÄHT 2024 - viskevõistlus, tüdrukud
Põlva maakonna koolinoorte MINIKORVPALLITÄHT 2024 - viskevõistlus, poisid
Põlva maakonna koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused
Põlva maakonna võrkpalli meistrivõistlused, naised
Põlva maakonna võrkpalli meistrivõistlused, mehed
Heino KUSNETSI teatejooks/kõnd
LÕUNALIIGA M40+ korvpallis
Põlva-Võru ÜHISLIIGA meeste korvpallis
Põlvamaa koolide 6.-9.kl. tüdrukute korvpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 6.-9.kl. poiste korvpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna lahtised öise orienteerumisjooksu meistrivõistlused
Võrkpalli MINILIIGA 4.-6.kl. poiste Lõuna regiooni finaal
 Võrkpalli MINILIIGA 4.-6.kl. tüdrukute Lõuna regiooni finaal
Põlvamaa koolide tüdrukute ja poiste U10 ja U12 kergejõustiku mitmevõistlus, II etapp
Põlvamaa koolide tüdrukute ja poiste U10 ja U12 kergejõustiku mitmevõistlus

Põlvamaa koolide korvpall 3x3
1.-5. kl tüdrukud
1.-5. kl poisid
6.-7. kl tüdrukud
6.-7. kl poisid
8.-9. kl tüdrukud
8.-9. kl poisid
10.-12. kl noormehed

Põlva maakonna lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused
Eestimaa Spordiliit JÕUD noormeeste käsipalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide algklasside TÄHELEPANU, START!
Põlvamaa koolide 7.-9.kl. tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 7.-9.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 10.-12.kl. noormeeste saalijalgpalli meistrivõistlused

Põlvamaa SUUSASARI 2024
I etapp
II etapp
III etapp
IV etapp

Põlvamaa koolinoorte lauatennise meistrivõistlused
Vanuseklassid -  T12, P12
Vanuseklassid - P14, T16, T18
Vanuseklassid - P16, P18

Põlva maakonna lauatennise meistivõistlused
Mehed - 1.-4. koht ja paremusjärjestus
Mehed - 5.-15. koht
Naised, segapaarismäng
Meespaarismäng

Põlvamaa koolide 1.-3.kl. tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 1.-3.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. tüdrukute saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. poiste saalijagpalli meistrivõistlused
Põlvamaa koolinoorte male meistrivõistlused
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. poiste võrkpalli MINILIIGA
Põlvamaa koolide 7.-9.kl. poiste võrkpalli KOOLILIIGA
Põlvamaa koolide 4.-6.kl. tüdrukute võrkpalli MINILIIGA
Põlvamaa koolide 7.-9.kl. tüdrukute võrkpalli KOOLILIIGA
Põlva maakonna koolinoorte sisekeregjõustiku meistrivõistlused

eu